Takavalo tavaratelineeseen
14,00 €Suomalaista tekoa! Herrmans Pietarsaaresta!
Takavalo tavaratelineeseen.
AJOVALOT JA HÄLYTTIMET LISÄÄVÄT TURVALLISUUTTA JA NÄKYVYYTTÄ PYÖRÄILYYN KAISSA OLOSUHTEISSA. VALIKOIMASTA LÖYDÄT TEHOKKAAT AJOVALOT HÄMÄRÄÄN JA PIMEÄÄN SEKÄ HÄLYTTIMET JA TURVARATKAISUT, JOTKA SUOJAAVAT PYÖRÄÄSI. LAADUKKAAT LISÄVARUSTEET TEKEVÄT PYÖRÄILYSTÄ TURVALLISEMPAA!

Suomalaista tekoa! Herrmans Pietarsaaresta!
Takavalo tavaratelineeseen.

Airtool shock iskaripumpulla tarkistat ja lisäät ilmapaineet iskunvaimintimiin.


Nyt on renkaiden pumppaaminen tehty helpoksi!
Ladattavalla pumpulla saat vaivattomasti ilmaa pyörän renkaisiin

Kryptonite Plug In ketjulukko on loistava lisäturva runkolukkoon.
Yhteensopiva Axan ja Kryptonite rengaslukon kanssa

Onko lukon avaimet aina hukassa ?
Tässä on lukko missä on numeroyhdistelmä ja saat vaivatta lukon auki.

Kryptonite Keeper 785 ketjulukko. Ketjulinkit on 7mm paksua terästä ja päällä musta nailonsuojus, joka estää rungon naarmuuntumisen.
Pituus: 85cm.

Kryptonite Evolution STD u-lukko on laadukas pyörän lukko ja on helppo käyttöinen

Kryptonite Kryptolok 610 S on turvallinen ja helppokäyttöinen pieneen tilaan pakkautuva taittolukko

Kätevä taittolukko jossa on mukana runkoon kiinnitettävä kotelo

Kryptonite Evolution 790 laadukas taittolukko kulkee helposti mukana telineen ansiosta.

Knog Blinder e on sähköpyörään sopiva etuvalo missä on 1800Lm valoteho

Knog Blinder e on sähköpyörään sopiva etuvalo missä on 1300Lm valoteho

Knog Blinder e on sähköpyörään sopiva etuvalo missä on 900Lm valoteho

Usb ladattava etu-ja takavalosetti polkupyörään

Flash-ajovalossa yhdistyvät selkeä, kompakti muotoilu ja yksinkertainen mutta tyylikäs silikonihihna


SKS mudrocker etulokasuoja sopii hyvin sähköpyöriin.


SKS mudrocker takalokasuoja sopii hyvin sähköpyöriin.

Hiilikuituinen pulloteline paino vain 24g.
Löytyy sekä mattapintainen että kiiltävä.

Knog Blinder etuvalo näkyy varmasti jopa 900 lumenin valotehonsa ansiosta ja sillä myös näkee.

Knog Blinder näkyy varmasti jopa 600 lumenin valotehonsa ansiosta ja sillä myös näkee. 900 lumenin valoteho on laadukkaalla linssi- ja heijastintekniikalla suunnattu oikein tiehen valaisten jopa 80 metrin päähän.


13 toiminnon PRO Performance -minityökalu on kompakti, kevyt ja rakennettu kestämään

KEG-tarvikepurkki mahdollistaa kaikkien tärkeiden hätävarusteiden, kuten paikkauslaastarien, varasisurin, monitoimityökalun ja CO2-patruunan säilyttämisen yhdessä jäykässä, kestävässä 16oz purkissa, joka sopii helposti mihin tahansa Specialized-pullotelineeseen.

Jos haluat mielenrauhan, että olet tehnyt kaikkesi pyöräsi turvaamiseksi, Knog Scout on välttämätön osa !


Klipsin avulla voit kiinnittää sen melkein mihin tahansa, ja kompaktin kokonsa ansiosta se on täydellinen valinta, kun haluat pitää ajosi turvallisena ja katu-uskottavuutesi korkealla.

Tehokas Herrmans-etuvalo dynamoihin. StVZO linssitekniikka ei häikäise vastaantulijaa. Laaja valokuvio ja erinomainen lähialueen valaistus. – Malli: H-Black MR8 dynamo – 6 V dynamoihin – Valoteho max 180 lm – Virtalähde: Dynamo – Lähtöliittimen tyyppi: 0,5×2,8 mm – Polttimo: 1 x Led – Värilämpötila: 5000 K – Näkyvyys myös sivuille – Kiinnitys etuhaarukkaan tai ohjaustankoon –…

Knog PWR MOUNTAIN 2000L valaisin on tehokas valaisin varsinkin metsässä ja muutenkin näkee hyvin pimeällä kuopat ja oksat.
Valaisin on intuitiivinen ja sen CNC koneistettu runko lisää omistamisen halua. Hieno muotoilu ja sopii niin mtb pyöriin tai cyclocross pyörii.
Ulkonäkö antaa ymmärtää, että se on tehottomampi. Sitä voidaan ohjelmoida Modemaker Appin avulla.
PWR MOUNTAIN 2000L toimii myös vara-akkuna, ja voit ladata virtaa kännykkään.
Valoteho: maks. 2000 lm
Akku: 10000 mAh
Mitat: 132 x 48 Ø mm
Paino: 355 g
Akunkesto: Max (2000) 2h, Mid (500) 9h, Stamina (200) 30h, Pulse (1000) 20h, Strobe (250) 35h, Eco-Flash (150) 200h
Micro-USB-ladattava
Universaali kiinnitys 22,2 / 31,8 / 35 mm tankoihin
Materiaali: alumiini
Lain mukaan polkupyörässä on käytettävä valoja hämärällä ja pimeässä. Myös järkisyyt puoltavat valojen käyttöä polkupyörässä, sillä autoilija havaitsee valollisen pyörän riittävän ajoissa. Hämärällä ja pimeällä tulee pyörässä lain mukaan olla eteenpäin valkoista tai vaaleankeltaista valoa näyttävä valaisin. 1.1.2015 alkaen pyörään kiinnitetyn kiinteän valaisimen sijasta voi käyttää myös ominaisuuksiltaan vastaavaa pyöräilijään kiinnitettyä valaisinta, kuten otsalamppua. Jos pyörässä on takavalaisin, tulee sen näyttää punaista valoa.


Knog plus takavalo
Ladattava takavalo silikooni nauha kiinnityksellä.
klipsi kiinnitys esim. voi kiinnittää satulalaukkuun/reppuun
