Uutuus ! Gobik second skin salt aluspaita
45,00 €
Gobik aluspaita.
Erittäin hengittävä verkkokangas, joka tuntuu toiselta iholta. Säätelee lämpötilaa ja siirtää hien pintakerroksiin pitäen olosi kuivana ja mukavana.
Kiinnostuitko?
Varaa tuote ja nouda myymälästämme tai sovi kuljetuksesta.
Haluatko maksaa pyöräsi osissa?
Valitse Resurs – saat jopa 12 kk korotonta maksuaikaa!
Lue lisää luottotarjouksesta!

Kuvaus
OPTIMAALLISET KÄYTTÖOLOSUHTEET
Ihanteellinen lauhkeille ja lämpimille lämpötiloille välikausina, kuten keväällä ja syksyllä.
TEKNOLOGIA
Silkkinen 3D-kangas hengittää erinomaisesti. Se erottuu edukseen korkean joustavuutensa, keveytensä ja mukavuutensa ansiosta. Yhdessä toisen ihon mukaisen istuvuutensa kanssa se poistaa hikeä ja siirtää sen ylempiin kerroksiin, mikä auttaa säätelemään kehon lämpötilaa.
Kaikki saumat on litteästi lukittu maksimaalisen mukavuuden takaamiseksi.
Sisäkauluksessa on käytetty pehmeää kangasta hiertymien välttämiseksi.
Sen kevyt paino tarjoaa lyömättömän mukavuuden ja keveyden tunteen.
TUOTTEEN HOITO
Ei saa kemiallisesti pestä. Pese kylmässä vedessä käyttäen neutraalia pesuainetta ilman huuhteluainetta. Pese nurinpäin, muuten joihinkin kankaisiin voi tulla hilseilyä. Käytä pesupussia aina kun mahdollista ja laita pesukoneeseen mahdollisimman vähän pyykkiä. Käytä herkkäpesuohjelmaa tai linkoa mahdollisimman alhaisella nopeudella. Kuivaa vaate nurinpäin ja varjossa. Älä liota vaatetta äläkä kierrä sitä. Älä silitä.
Erittäin hengittävä verkkokangas, joka tuntuu toiselta iholta. Säätelee lämpötilaa ja siirtää hien pintakerroksiin pitäen olosi kuivana ja mukavana.
-Erittäin kevyt.
-Litteät saumat.
-Pehmeä kangaskaulus.




